wtorek, 6 grudnia 2011

Anggun - muzyka

Anggun - francuska piosenkarka o bardzo egzotycznej urodzie, pochodząca z Indonezji. Od lat znana francuskiej publiczności. Właśnie wydała nowy album oraz została poproszona o reprezentowanie Francji na Konkursie Piosenki Eurowizji w przyszłym roku.

Je partirai

Juste avant toi


Cesse la pluie 

6 komentarzy:

 1. Oczywiście, przegląd obowiązkowy ;) Masz fantastycznego bloga, ale tłumów tu nie ma, troszkę dziwne :) Mnie odstrasza trochę tytuł, brzmi jak reklama. A co do treści, dzięki za wszystkie piosenki, długo szukałem jakiś ciekawych, a dajesz tu ciekawe propozycje ;) Najbardziej podoba mi się taka, co już dawno dałaś o tych "stereotypach francuzów" :D Have a nice day!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale faktycznie masz rację, że tytuł może odstraszać, choć jest on kontynuacją jednej z moich działalności. Blog prowadzę głównie z myślą o moich uczniach, więc nigdzie go nie rozpowszechniałam, ale może najwyższy czas zacząć :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z 97didek, prowadzisz świetnego bloga i z chęcią tu zaglądam od czasu do czasu. Co do nazwy to faktycznie może być trochę myląca, sama trafiłam tu przypadkowo. Z niecierpliwością czekam na nowe posty. Pozdrawiam :)
  aga

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za miłe słowa. Po prostu rozpieszczacie mnie w tym tygodniu :) Cieszę się, że blog dociera do osób spoza grupy moich stałych uczniów. Faktycznie macie rację, że nie przemyślałam do końca nazwy bloga. Jest ona kontynuacją strony, na której ogłaszam się jak korepetytorka. Postanowiłam jednak zmienić chociaż nagłówek strony. Banalny, ale przynajmniej od razu wiadomo o co chodzi. Jeszcze raz "merci bien" za wszystkie wasze cenne uwagi!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ps. A może Wy macie jakąś ciekawą propozycję na nagłówek??

  OdpowiedzUsuń
 6. Z przyjemnością dzisiaj przeglądałam Twój blog! Francuskiego uczyłam się kilka lat temu w liceum, ale sentyment do tego języka i musicali, które dzięki niemu odkryłam pozostał ;) Marzę, żeby kiedyś zapisać się na kurs i dalej doskonalić ten piękny język.
  Pozdrowienia ;)

  OdpowiedzUsuń