niedziela, 22 czerwca 2014

Kudłacze w podróży

Wakacje tuż, tuż :) Na pewno wielu z Was chciałoby spędzić je we Francji. Niestety nie zawsze jest to możliwe, dlatego mam dla Was alternatywę, dzięki której poczujecie się bliżej Francji i Francuzów. Chciałabym przedstawić Wam  zwariowaną rodzinkę Kudłaczy, która uwielbia podróżować i dzielić się wrażeniami ze swoich wypraw z innymi ludźmi. W tym roku wybierają się na dwa miesiące do Francji, skąd po raz kolejny będą relacjonować na żywo swoje perypetie. Zapraszam do śledzenia projektu "Francja z pasją" na blogu www.kudlaczewpodrozy.pl i na Facebooku (kliknij TUTAJ). Więcej o samym projekcie i jego autorach przeczytacie poniżej.O naszym projekcie
 
Podróżujemy, bo chcemy wszystko zobaczyć na własne oczy, nie lubimy stać w miejscu. Jesteśmy rodziną Kudłaczy. Szukamy przygody i inspiracji. Kochamy życie! Taka miłość nas uszczęśliwia. Lubimy smakować tę radość każdego nowego dnia.
Nasz projekt” Francja z pasją ” realizowany będzie w lipcu i sierpniu, rusza już 30 czerwca 2014. Chcemy Wam opowiadać o miejscach, które zachwycają, ale także zmieniają i o spotkanych ludziach, którzy zechcą się z nami podzielić swoimi pasjami.  
 
Pragniemy doświadczyć Pasji. To coś wyjątkowego, co objawia się w dziełach sztuki, ale też sprzedawaniu warzyw na targu. Pasja jest w ludziach i miejscach, to błysk w oku, zapach lawendy, śpiew cykady. Chcemy doświadczyć francuskiej pasji, zarazić się nią, a także podzielić się naszą, taką kudłatą i szaloną pasją życia.
 
Projekt: Francja z pasją/ France avec Passion
Termin: Lipiec- Sierpień 2014
Trasa: Francja

Cele projektu "Francja z pasją ”
Poznać nowe miejsca, które zachwycają, ale także zmieniają. Poznać zwyczaje, kuchnię i kulturę Francji. Porozmawiać z mieszkańcami Francji - Polakami i Francuzami - którzy zechcą nam opowiedzieć o swoich pasjach, o historiach z życia wziętych, przybliżając w ten sposób prawdziwy obraz Francji.
Podróż będziemy relacjonować na żywo na naszym blogu www.kudlaczewpodrozy.pl , na fanpage na Facebooku www.facebook.com/KudlaczewPodrozy oraz w mediach naszych Patronów Medialnych. Zdjęcia z wyprawy publikować będziemy również na naszym profilu Instagram jako thehairytravels.

Będzie więc wiele inspirujących miejsc i osób, reportaży i  rozmów. Wszystko, co przeżyjemy chcemy przekazać opowiadając na żywo, opisując w postaci ciekawostek, nagrywając filmy, uwieczniając magiczne francuskie widoki na zdjęciach, robiąc reportaże i wywiady. Mamy nadzieję, że po przyjeździe będziemy realizować spotkania, dzieląc się przeżyciami z projektu. Podróże inspirują: po powrocie Mikołaj planuje wydać zbiór francuskich opowiadań.Kilka słów o nas

Mikołaj Wyrzykowski – uczeń I lasy Liceum, rozmawia w języku polskim, francuskim i angielskim, jego pasją jest pisanie, ale także muzyka, gra na gitarze i pianinie. Ukończył Międzyszkolne Warsztaty Dziennikarskie oraz Studium Reportaży w Bydgoszczy. Autor publikacji prasowych oraz dwóch książek „Opowieści z Sosnowego Lasu” oraz  „Kudłacze w podróży. Włochy na trzy collie” . Podróżuje w poszukiwaniu przygody – link

Anna Wyrzykowska – pasjonat podróży i fotografii, autorka wielu publikacji,  gra na skrzypcach, organach, gitarze. Podróżuje, ponieważ nie lubi stać w jednym miejscu- link.


1 komentarz:

  1. Zapowiada się ciekawie :D mam tylko nadzieję, że pieski (albo przynajmniej piesek) też jedzie ;)

    OdpowiedzUsuń