niedziela, 17 marca 2013

Paryski Babiniec

Niniejszy post kieruję do moich Czytelniczek (mam nadzieję, że Panowie się nie obrażą ;)). Chciałabym Wam opowiedzieć o pewnej inicjatywie z polskimi korzeniami, która powstała w Paryżu i która nosi sympatyczną nazwę PARYSKI BABINIEC.

Pomysłodawczyniami projektu są dwie koleżanki : Marta i Ilona, które poznały się jakiś czas temu w Paryżu i postanowiły stworzyć coś razem, z korzyścią dla ich rozwoju osobistego jak i zawodowego. 


Oto jak dziewczyny  piszą o swoim "dziecku":
Babiniec został stworzony dla Polek żyjących w Paryżu, babek "z ikrą", kreatywnym zawodem i chęcią poznania nowych osób. Celem Babińca jest zdobycie kontaktów profesjonalnych i osobistych, wymiana wizytówek oraz kompetencji,  promocji każdej z członkiń  i wspólnej inspiracji. Wystarczy się z nami skontaktować, opowiedzieć o sobie i Babiniec będzie  Was promować...do tego zupełnie za darmo! 
Babiniec organizuje również comiesięczne spotkania w Paryżu oraz w miarę potrzeb warsztaty dla kobiet, prezentacje, konferencje i inne kreatywne spotkania na rożne tematy. Aktorkami tej sieci są kreatywne kobiety, które do niej przystąpią, a celem łączenie przyjemnego z pożytecznym.
Przystąpienie  jest całkowicie darmowe,  wystarczy znaleźć Paryski Babiniec na Facebooku  http://www.facebook.com/paryski.babiniec lub blogu www.paryskibabiniec.com.
Bloggerki, dziewczyny z pasją, ciekawym hobby, zainteresowaniami, te które mają coś do powiedzenia i które chcą się tym podzielić- łączcie się!

Mam nadzieję, że pomysł się Wam spodobał. Ja już śled poczynania dziewczyn, trzymam za nie kciuki i żałuję, że mieszkam tak daleko od Paryża...
 

2 komentarze:

  1. Ooo świetny pomysł! :) Podeślę mojej koleżance, która aktualnie mieszka w Paryżu.

    OdpowiedzUsuń