wtorek, 1 grudnia 2015

Blogowanie pod jemiołą 2015

Kochani!
Co ja się będę rozpisywać! Po prostu:  jest akcja, fajna akcja :) Blogerzy z grupy Blogi językowe i kulturowe robią świąteczny dym!
W akcji biorą udział blogi z różnych zakątków świata, w tym i mój :) Codziennie od 1 do 24 grudnia na jednym z nich pojawi się świąteczny wpis i umili Wam oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia. Tematyka bardzo różna. Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Przy okazji można wygrać ciekawe nagrody!!!

Zapraszam Was do zabawy z nietypowym kalendarzem adwentowym, w którym zamiast czekoladek znajdziecie uśmiechnięte buzie naszych blogerek i bezmiar ciekawych informacji i inspiracji.  

Wystarczy kliknąć dane zdjęcie. Ale uwaga! Wpisy pojawiają się kolejno według dat. Na mój będziecie musieli poczekać do Wigilii. Pamiętajcie :cierpliwość jest cnotą ;)   

UWAGA! 
Interaktywny kalendarz nie działa na telefonach i tabletach, TYLKO na komputerze!
 

To już druga edycja akcji Blogowanie pod Jemiołą. W zeszłym roku bawiliśmy się tak : kliknij TUTAJ.

A jeśli lubicie kartki pocztowe, niespodzianki i języki obce, to mam dla Was propozycję nie do odrzucenia! Zapraszam do udziału w akcji polegającej na wysyłaniu kartek świątecznych w różnych językach. Sama biorę w niej udział, więc jeśli się zgłosicie, może moja kartka trafi właśnie do kogoś z Was : ) Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ. Zapisy trwają do piątku 4 grudnia, więc nie zwlekacie! Liczba miejsc NIEograniczona :D


Zapraszam w imieniu swoim jak i pozostałych blogerek :)

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czujesz niedosyt?
Zajrzyj na Facebook, Youtube lub Quizlet :) 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

  Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Dzień 7 Dzień 8 Dzień 8 Dzień 9 Dzień 10 Dzień 11 Dzień 12 Dzień 13 Dzień 14 Dzień 15 Dzień 16 Dzień 17 Dzień 18 Dzień 19 Dzień 20 Dzień 21 Dzień 22 Dzień 23 Dzień 24 Dzień 24 Image Map

3 komentarze:

 1. Coucou, czy mogłabym prosić o przetłumaczenie życzeń, które dostałam? :D Kartka niestety nie z akcji, bo nie zdążyłam się zapisać - 2016 rok przed nami.
  "Un soupçon de givre, quelques brassées de bonheur, une pincée d'étoiles... Mélangez bien et dégustez sans tarder." Rozumiem, że tekst jest stylizowany na przepis kuchenny. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ładne życzenia. Chyba podkradnę ;)
   "Odrobina szronu, kilka naręczy szczęścia, szczypta gwiazd... Dobrze wymieszać i skosztować bezzwłocznie"

   Usuń
 2. Bardzo dziękuję! Dopiero teraz mogę docenić ich urodę :)

  OdpowiedzUsuń