poniedziałek, 24 listopada 2014

Blogowanie pod jemiołą

Drodzy Czytelnicy!

Zapraszam Was na wyjątkową akcję Blogowanie pod jemiołą - kalendarz adwentowy. Przez 24 dni, od 1 do 24 grudnia, 24 blogerów językowo- kulturowych z różnych zakątków świata, w tym i ja :), będzie publikowało specjalne adwentowe wpisy, po jednym na każdy dzień. 

Zapraszam Was do zabawy z tym nietypowym kalendarzem, gdzie okienka zamiast czekoladek kryją interesujące wpisy, które umilą Wam czas oczekiwania na Boże Narodzenie :) Aby rozbudzić Waszą ciekawość, zdradzę, że niektórzy blogerzy przygotowali konkursy z nagrodami :D

Zapraszam do regularnego śledzenia akcji na poszczególnych blogach oraz  na Facebooku (kliknij TUTAJ). 


W między czasie, zapraszam również do zapoznania się z blogami biorącymi udział w akcji. Wystarczy kliknąć na zdjęcie. 

Mój wpis ukaże się 4 grudnia ! 


Kliknij na zdjęcie, aby przejść do wybranego bloga.Oficjalnym patronem akcji jest wydawnictwo LektorKlett. Do końca stycznia, Czytelnicy wszystkich blogów biorących udział w wydarzeniu będą mogli skorzystać z 15% rabatu na wszystkie pozycji dostępne w sklepie wydawnictwa (kliknij TUTAJ). Wystarczy wpisać następujący kod rabatowy : 15problogowaniepodjemiola (bez polskich znaków). 


  Image Map

4 komentarze:

 1. Swietna inicjatywa, bede sledzic :) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajny pomysł! Czekam na Twój post, ale innych też chętnie będę czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super linki Justysiu. Merci, merci merci. Na pewno się przydadzą. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że akcja rozbudziła Waszą ciekawość. Koniecznie zajrzyjcie tutaj 4 grudnia. Przygotowałam dla Was konkurs i myślę, że nagrody Wam się spodobają :)

  OdpowiedzUsuń