SŁÓWKA Z BLOGA

Zapraszam Was do wspólnego powtarzania słówek z bloga. Wykorzystajcie potencjał nowoczesnych technologii i uczcie się słownictwa za pomocą aplikacji Quizlet



Znajdziecie tam listy słówek, które specjalnie dla Was przygotowałam. Quizlet ma bardzo wiele ciekawych funkcji, zrobi dla Was wszystko : zatańczy, zaśpiewa, a nawet obiad ugotuje ;) Zapraszam do mojej klasy! Jest już nas blisko 600 osób! Instrukcja TUTAJ. Szukajcie wpisów opatrzonych dużą literą Q lub zajrzyjcie do zakładki Słówka - Quizlet w kolumnie po prawej stronie bloga. Łatwiej jest się uczyć, kiedy zna się kontekst. 
Do współpracy zaprosiłam również inne "francuskie" blogerki. Ich klasy znajdziecie TUTAJ

Jeśli wolicie tradycyjne metody, nic straconego! Oprócz linków do aplikacji Quizlet, znajdziecie na blogu linki do listy słówek w formie PDF, które możecie ściągnąć na komputer i wydrukować. 


-------------------------

Poniżej pliki ze słówkami, które przygotowałam jeszcze przed założeniem klasy na Quizlecie. Są to alfabetyczne zestawienia najciekawszych słówek, które pojawiły się na blogu w danym miesiącu. Pliki w formacie Word można konsultować on-line lub ściągnąć na komputer.


Vocabulaire #9 (kwiecień 2015)      (plik TUTAJ)
Vocabulaire #8 (marzec 2015)        (plik TUTAJ)
Vocabulaire #7 (luty 2015)             (plik TUTAJ
Vocabulaire #6 (styczeń 2015)        (plik TUTAJ) 
Vocabulaire #5 (grudzień 2014)      (plik TUTAJ)  
Vocabulaire #4 (listopad 2014)       (plik TUTAJ)   
Vocabulaire #3 (październik 2014)  (plik TUTAJ)
Vocabulaire #2 (wrzesień 2014)      (plik TUTAJ)
Vocabulaire #1 (sierpień 2014)       (plik TUTAJ)



4 komentarze:

 1. Bardzo dobry i praktyczny pomysł z tymi słówkami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. koniecznie wspomnij tutaj o Quizler, że teraz tam umieszczasz słówka z bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo proszę o ile to możliwe o przyjęcie mnie do swojej klasy. Wysłałam zaproszenie już jakis czas temu niestety nie zostałam zaakceptowania. Dziekuje bardzo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu wyślij mi prywatną wiadomość e-mail (patrz kontakt) i podaj mi Twój pseudonim albo adres email, to sprawdzę lub wyślę zaproszenie, bo akceptuję wszystkie zgłoszenia na bieżąco i nie mam nikogo w poczekalni ;) Może coś poszło nie tak przy rejestracji.

   Usuń