czwartek, 25 sierpnia 2016

Mój przepis na blogowanie

Macie ochotę bliżej mnie poznać? Dowiedzieć się, dlaczego zaczęłam blogować, co jest dla mnie ważne w blogowaniu i co daje mi udział w blogerskich akcjach typu W 80 blogów dookoła świata lub Blogowanie pod jemiołą?

Jeśli tak, to zapraszam na wywiad (KLIK), którego udzieliłam dwóm bardzo sympatycznym dziewczynom z bloga Present Simple


Jeśli sami blogujecie, zostawcie link w komentarzu. Chętnie dowiem się, o czym piszecie, czym się interesujecie :)  

Jeśli piszecie blogi związane z językami obcymi lub mieszkacie za granicą i dzielicie się wrażeniami na temat kultury danego kraju, to zapraszam do wstąpienia w szeregi Językowokulturowych :) Więcej TUTAJ.

4 komentarze:

 1. W takim razie się pochwalę :) Jestem stewardessą i piszę o pracy w chmurach oraz o podróżach. Zapraszam!
  http://zzyciastewardessywziete.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. kilka dni temu sam napisałem co takiego dało mi blogowanie :) http://www.arkadiuszszczudlo.pl/juz-od-2-lat-buduje-wlasna-marke-premium/

  OdpowiedzUsuń
 3. Choć jestem przewodnikiem po Francji od dobrych kilku lat, to przygodę z blogiem rozpocząłem stosunkowo niedawno. Mówiąc szczerze przynosi to więcej przyjemności i satysfakcji niż podejrzewałem :) Tylko czasem brakuje chwili wyciszenia i okazji aby na spokojnie napisać coś od siebie. A wy kiedy zazwyczaj piszecie swoje teksty? Nocki? Ranki? Czy na kolanie w drodze z miejsca na miejsce? Pozdrowienia z Paryża!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie! Musiałam się chwilę zastanowić :)
   Raczej nie mam ulubionej pory. Piszę, kiedy mam czas i wenę. Ostatnio nieco mniej, ale obiecuję mocne postanowienie poprawy :)

   Usuń